Warning: Declaration of responsive_walker_nav_menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/wedding.v1/lib/includes/theme-functions.php on line 0

Warning: Declaration of responsive_walker_nav_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/wedding.v1/lib/includes/theme-functions.php on line 0
7. Aneta LEŚNIAK | samorzadowe2014.wyborywkrosnie.pl - WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

7. Aneta LEŚNIAK

Szanowni Państwo,

Jestem Krośnianką, działaczką społeczną. Prywatnie – mamą. Swoją drogę zawodową rozpoczęłam w krośnieńskim „Naszym Głosie”, pisząc artykuły o tematyce społecznej i interwencyjnej. Nie tylko opisywałam ludzkie sprawy, ale też czynnie pomagałam w ich rozwiązywaniu.

Moim założeniem w pracy dziennikarskiej była przede wszystkim praca dla ludzi i z ludźmi. Aby ją wykonywać jak najlepiej, wyjechałam na studia do Warszawy, gdzie ukończyłam Akademię Fotograficzną, Wyższą Szkołę Dziennikarską oraz Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej. Byłam stażystką działu społecznego tygodnika „Polityka” oraz „Nowego Dziennika” w Nowym Jorku. Jedna z moich fotografii, zrobionych w czasie podróży po USA i Kanadzie, została w roku 2011 wyróżniona nagrodą National Geographic.

Od wielu lat działam na rzecz osób niepełnosprawnych, wykluczonych, ubogich. Jestem pomysłodawczynią kampanii społecznych m.in. „Pociąg do pracy”, akcji charytatywnych, a także autorką pracy dotyczącej poszanowania godności ludzkiej. Uczestniczyłam w debatach Jana Nowaka-Jeziorańskiego w biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie. Pracowałam w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, a także w Stowarzyszeniu Pomocy Socjalnej „Gaudium et Spes” w Krakowie. Od 2010 roku jestem prezesem Towarzystwa Balonowego „Gwiazda”.

Startuję w Wyborach Samorządowych, ponieważ nadal chcę działać na rzecz ludzi. Zależy mi na poprawie warunków życia mieszkańców. W przyszłej Radzie Miasta Krosna będę chciała się zająć dostosowaniem infrastruktury miejskiej dla potrzeb rodziców z dziećmi na wózkach i osób niepełnosprawnych oraz rozwojem lotnictwa.

Bardzo Państwa proszę o poparcie mej kandydatury i serdecznie zapraszam do współpracy.