Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: Declaration of responsive_walker_nav_menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/wedding.v1/lib/includes/theme-functions.php on line 1143

Warning: Declaration of responsive_walker_nav_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/wedding.v1/lib/includes/theme-functions.php on line 1156
Paweł Krzanowski | samorzadowe2014.wyborywkrosnie.pl - WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

Paweł Krzanowski

Paweł Krzanowski ma 43 lata, żonę Beatę oraz dwie córki: Zuzannę i Ewę. Rodzina zajmuje niezwykle ważne miejsce w jego życiu. Jest absolwentem I LO im. Mikołaja Kopernika w Krośnie, następnie ukończył Wydział Inżynierii Ochrony Środowiska i Geodezji na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie uzyskując tytuł magistra inżyniera.

Doświadczenie zawodowe: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych Krosno S.A. – wykonywanie oraz nadzorowanie inwestycji unijnych, zarządzanie zespołami ludzkimi. Poznał zagadnienia inwestycyjne, komunikacyjne, infrastrukturalne, komunalne miasta Krosna. Do 2013 roku zarządzał i pracował w rodzinnej firmie – biurze projektowym, które uczestniczyło w projektowaniu wielu obiektów w Krośnie. Obecnie prowadzi samodzielną działalność gospodarczą.

Rodowity Krośnianin od wielu pokoleń, o niezmiennych poglądach prawicowych. Bierze czynny udział w życiu Parafii Farnej w Krośnie.

Członek Prawa i Sprawiedliwości od 2001 roku, wielokrotnie angażował się w kampanie wyborcze (w tym kandydat z list PiS: do Sejmu RP w 2001 roku, do Rady Miasta w 2006 i 2010 roku, na Prezydenta Miasta w 2010 roku). Przewodniczący Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość Miasta Krosna (od wyborów samorządowych w 2010 roku), niekwestionowany lider opozycji w krośnieńskim samorządzie – złożył 183 zapytania do Prezydenta Miasta, członek Podkarpackiej Rady Regionalnej PiS w Rzeszowie (także od 2010 roku). Od 19 października 2012 roku członek Zarządu Komitetu Terenowego Prawo i Sprawiedliwość Miasta Krosna (miasto na prawach powiatu).

Ojciec Wacław, inżynier – członek Porozumienia Centrum, dziadek Henryk – żołnierz generała Franciszka Kleeberga. Siostra – Katarzyna – aktorka Narodowego Starego Teatru w Krakowie.

Zainteresowania: piłka nożna (czynny udział w rozgrywkach krośnieńskiej amatorskiej ligi halowej), jazda na motorze, gotowanie, dobra książka.

Paweł Krzanowski został zaproponowany na kandydata na Prezydenta przez Zarząd Komitetu PiS Miasta Krosna 29.10.2013 r. i wybrany na Zebraniu Członków PiS Miasta Krosna 04.11.2013 r. Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zatwierdził jego kandydaturę 24.07.2014 r., która została przedstawiona publicznie na konferencji prasowej PiS w Rzeszowie 28.07.2014 r.