Lista kandydatów Platformy Obywatelskiej do sejmiku województwa podkarpackiego 2014

Poniżej pełna lista kandydatów Platformy Obywatelskiej do sejmiku województwa podkarpackiego w wyborach w 2014 roku.

Okręg nr 1 m. Rzeszów; pow. leżajski; pow. łańcucki; pow. rzeszowski

1. Teresa Krystyna Kubas-Hul

2. Danuta Waleria Stępień

3. Bogusław Andrzej Ulijasz

4. Marek Stefan Ordyczyński

5. Krzysztof Ożóg

6. Marek Mieczysław Kachaniak

7. Jolanta Małgorzata Zebzda

8. Kamila Maria Lelek

9. Rafał Kraska

10. Robert Paweł Walawender

11. Jan Mieczysław Ćwikła

12. Sebastian Krzysztof Rzońca

13. Henryk Jan Dołowacki

14. Anna Kopiec

15. Agnieszka Iwona Tomaka

16. Tadeusz Krzysztof Święs

 

Okręg nr 2. pow. dębicki; pow. mielecki; pow. ropczycko-sędziszowski; pow. strzyżowski

1. Zdzisław Ryszard Nowakowski

2. Jarosław Śliwa

3. Paweł Andrzej Kardyś

4. Piotr Szczepan

5. Iwona Mariola Ławruk

6. Alicja Maria Wiśniowska

7. Alicja Wojnowska

8. Paulina Faustyna Ciszek

9. Przemysław Kobos

10. Marcin Paweł Kozdraś

11. Joanna Marta Gładyszewska

12. Tomasz Wojciech Chodak

 

Okręg nr 3. m. Tarnobrzeg; pow. kolbuszowski; pow. niżański; pow. stalowowolski; pow. tarnobrzeski

1. Iwona Kołek

2. Antoni Rusinek

3. Jadwiga Irena Bielecka

4. Zbigniew Bogacz

5. Stanisław Jan Krawiec

6. Małgorzata Sajecka

7. Zbigniew Stanisław Skalny

8. Magdalena Joanna Wrońska

9. Dariusz Żmuda

10. Tadeusz Józef Zych

 

Okręg nr 4. m. Przemyśl; pow. jarosławski; pow. lubaczowski; pow. przemyski; pow. przeworski

1 . Maciej Jan Lewicki

2. Jan Franciszek Bartmiński

3. Jan Henryk Kułaj

4. Waldemar Zadworny

5. Beata Katarzyna Bielańska

6. Barbara Danuta Tkacz

7. Zbigniew Czekierda

8. Joanna Zofia Bielka

9. Piotr Wojciech Niedźwiecki

10. Katarzyna Joanna Łania

11. Wioleta Maria Strojna

12. Jacek Andrzej Wojtas

 

Okręg nr 5. m. Krosno; pow. bieszczadzki; pow. brzozowski; pow. jasielski; pow. krośnieński; pow. leski; pow. sanocki

1. Joanna Zofia Frydrych

2. Sławomir Miklicz

3. Dariusz Jarosław Pomprowicz

4. Stanisław Józef Słyś

5. Dariusz Roman Raczkowski

6. Katarzyna Anna Rachwał

7. Marek Wacław Górak

8. Andrzej Stanisław Zając

9. Anna Urszula Błażowska

10. Małgorzata Łysik

11. Halina Szpiłyk

12. Stanisław Jerzy Kaczmaryk

13. Sylwia Maria Wątróbska

14. Jan Czech

15. Zygmunt Jerzyk

16. Joanna Katarzyna Szurlej

Komentowanie zablokowane.